Rekomendacja Instytutu Matki i Dziecka

Instytut Matki I Dziecka

Instytut Matki i Dziecka potwierdza, że naczynia z linii Ingenio spełniają najwyższe standardy zarówno, jeśli chodzi o design, jak i użyte materiały. Eksperci, zdecydowali się wydać produktom pozytywną opinię.

Naczynia Ingenio, to idealny wybór dla wszystkich, którzy szukają sprzętu nie tylko wyjątkowego, ale przede wszystkim praktycznego i wielofunkcyjnego. Odpinana rączka gwarantuje, że naczynia zaoszczędzą miejsce w każdej kuchni. Można ich używać zarówno w piekarnikach, jak i na kuchenkach indukcyjnych, zatem możliwości ich wykorzystania są właściwie nieograniczone. Eksperci Instytutu Matki i Dziecka podkreślają też tytanową powłokę, którą pokryte są patelnie. To dzięki niej jedzenie nie przywiera i nie przypala się sprawiając, że jedzenie zawsze zachowuje najwyższą jakość

Wzór patelni, rondli i garnków ze zdejmowaną rączką oraz patelni z rączką montowaną na stałe, wyposażonych w powłokę tytanową, oferowanych w ramach kilku linii produktowych, m. in. Ingenio Expertise, Ingenio Authentics, Talent Pro, Chef Store, Mineralia otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki I Dziecka.

Ewa Łukasik
Główny specjalista ds. opiniowania wyborów użytkowych w Instytucie Matki i Dziecka

Warto wiedzieć