Komfort gotowania? To takie proste!

Komfort gotowania? To takie proste.

Fani gotowania wiedzą, że doskonała jakość naczyń zapewnia o wiele większy komfort i radość z pichcenia. W dodatku, jeśli wraz z jakością idzie ergonomia, to już naprawdę nie chce wychodzić się z kuchni.

Komfort gotowania? To takie proste.

Zyskaj komfort, zyskaj przestrzeń!

Seria garnków i patelni Ingenio Expertise oraz Ingenio Authentics to w 100% bezpieczne i praktyczne zestawy ze zdejmowaną rączką. Dzięki temu gotowanie, serwowanie i przechowywanie stają się proste, jak nigdy dotąd! Zdejmowana rączka pozwala włożyć jedną patelnię w drugą, dzięki czemu zyskujesz przestrzeń w szafkach kuchennych. Ponadto to garnki i patelnie nie tylko funkcjonalne, ale także trwałe i bezpieczne, co potwierdza pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Można ich używać do gotowania, smażenia, pieczenia w piekarniku, przechowywania w lodówce i serwowania na stół. 

Zyskaj jakość i wszechstronność!

Garnków i patelni z tych serii można też z powodzeniem używać na kuchenkach indukcyjnych. Zastosowana w nich trwała powłoka Titanium Excellence® składa się z 6 warstw z twardą bazą mineralną i dwóch wzbogaconych o tytan. Ta wyjątkowa powłoka została zastosowana także w innych naszych patelniach z linii: Talent Pro, Chef's Stone Mineralia czy Expertise, które równomiernie rozprowadzają ciepło, są odporne na uszkodzenia i pozwalają gotować bez tłuszczu, bez przywierania potraw. 

Dopasuj się do swoich potrzeb.

Tefal posiada w swojej ofercie naczynia różnej głębokości, przeznaczenia i dopasowania do kuchenek, z którymi zawsze można być pewnym efektów końcowych. Zastanów się, jakie potrawy przyrządzasz najczęściej, określ oczekiwania dotyczące wielkości i dokonaj wyboru! W ofercie Ingenio znajdują się garnki różnej wielkości oraz patelnie – głębokie i płytkie. Wszystkie z trwałą, nieprzywierającą powierzchnią, wskaźnikiem optymalnej temperatury i dostosowane do kuchenek indukcyjnych. 

Z tak wyposażoną kuchnią można cieszyć się smacznym gotowaniem przez lata. Dodatkowo, garnki i patelnie Tefal pozwolą zadbać o bezpieczne przygotowanie posiłków dla dzieci, co potwierdza pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka. Od dziś w Twojej kuchni może być komfortowo, funkcjonalnie i zdrowo.

Tagi

Czy ten artykuł był pomocny?