Nowe technologie dla lepszych efektów gotowania

 Nowe technologie dla lepszych efektów gotowania.

W codziennym przygotowaniu posiłków rośnie świadomość wybieranych produktów, jak również sposobu ich przyrządzania. Dlatego coraz większą wagę przywiązujemy do wyboru garnków i patelni, które stanowią wyposażenie naszych kuchni. Dużo mówi się obecnie o zdrowym, bezpiecznym – również dla najmłodszych dzieci – gotowaniu bez tłuszczu lub z jego minimalnym udziałem, przy użyciu drewnianych, naturalnych sztućców. W kontekście tych rozmów wybór często pada na garnki i patelnie z powłokami nieprzywierającymi (ang. non-stick), które wnoszą do naszych kuchni smaczne i zdrowe nawyki (co w przypadku naczyń Tefal potwierdza Instytut Matki i Dziecka) oraz coraz więcej funkcjonalnych rozwiązań. W Tefal szukamy takich rozwiązań nieustannie i sukcesywnie wprowadzamy je do naszych produktów.

 Nowe technologie dla lepszych efektów gotowania.

Trwała powłoka.

Aby zapewnić najlepsze efekty podczas gotowania i zapobiegać uszkodzeniom mechanicznym, stworzyliśmy Ingenio z nieprzywierającą powłoką tytanową Excellence®. To 6 trwałych warstw z twardą bazą mineralną i dwoma warstwami wzbogaconymi o tytan, które cechuje wysoka wytrzymałość i długa żywotność. 

Zawsze odpowiednia temperatura.

Rozumiemy zapotrzebowanie na zdrowe i smaczne gotowanie bez użycia dodatkowego tłuszczu. Dlatego wyposażyliśmy garnki i patelnie Ingenio we wskaźnik Thermo-Spot®, który zmienia kolor na mocno czerwony przy idealnej do smażenia temperaturze. Dzięki tej funkcjonalności możesz smażyć bez przypalania i bez wysuszania potraw. W dodatku powłoka naczyń pozwala równomiernie dystrybuować ciepło na przyrządzanych daniach. 

Odłączana rączka i komfort gotowania.

Nieustannie szukając rozwiązań, które usprawnią codzienne gotowanie i jednocześnie wpłyną na ergonomię pracy, stworzyliśmy zdejmowaną rączkę. 

Dzięki niej możesz włożyć jedną patelnię w drugą i maksymalnie wykorzystać zaoszczędzoną przestrzeń. Ingenio możesz używać do gotowania, smażenia, pieczenia w piekarniku, przechowywania w lodówce i serwowania na stół – wygodnie, jak nigdy dotąd. 

Twoja kuchnia w pełni profesjonalna.

Chcemy odpowiadać na różne potrzeby klientów, dlatego wciąż szukamy nowych i coraz lepszych rozwiązań. Wykorzystujemy technologie, które pozwalają w domowym zaciszu użytkować w pełni profesjonalne garnki i patelnie.  W ofercie posiadamy np. patelnie Talent Pro czy Expertise, które pozwalają smażyć bez użycia tłuszczu lub piec w piekarniku w temperaturze do 175° C (Expertise).  Dzięki równomiernej dystrybucji ciepła pozwalają też zachować maksimum smaku i składników odżywczych. Dodatkowo są odporne na odkształcenia i deformacje, a ich rączki nie nagrzewają się.

Niezwykła uniwersalność.

W asortymencie posiadamy różnorodne garnki i patelnie, które pozwalają na wszechstronne wykorzystanie w kuchni. Przykładem trwałości inspirowanej naturą jest patelnia Tefal Mineralia Force. Jej głęboki kształt sprawia, że idealnie nadaje się ona do duszenia, smażenia stir-fry czy nawet gotowania wody. Powłoka nieprzywierająca z efektem kamienia jest doskonałą podstawą dla zdrowego i bezpiecznego rodzinnego gotowania na co dzień. 

Rozwijamy się, prowadzimy badania oraz testujemy nasze produkty, poddając je opiniowaniu m.in. w Instytucie Matki i Dziecka, by zapewniać ich jak najlepszą jakość i tworzyć w Waszych domach zdrową, a także smaczną kuchnię. 

Tagi

Czy ten artykuł był pomocny?