Fenomen Ingenio

Fenomen Ingenio

Minimum miejsca, maksimum możliwości

 

Każdy miłośnik gotowania lubi mieć w swojej kuchni wszystko to, co jest mu potrzebne do wykreowania wspaniałych dań. W ten sposób szafki pełne są naczyń do smażenia, gotowania, pieczenia, czy duszenia. Problem tkwi w tym, że do ich przechowywania potrzeba jest szalenie dużo miejsca. Zupełnie inaczej jest z Tefal Ingenio. Odłączana rączka pozwala na przechowywanie wszystkich elementów zestawu jeden w drugim. W ten sposób powierzchnię w szafce zajmuje jedynie największa patelnia. 

Fenomen Ingenio

Fenomen Ingenio

Ingenio to znacznie więcej niż garnki

Możesz myśleć, że Ingenio to po prostu kolejne garnki, ale nic bardziej mylnego! Dlaczego? Zobacz!
Po pierwsze: ergonomia. Odłączana rączka, w przeciwieństwie do innych naczyń tego typu pozwala na przechowywanie zestawu w systemie „mniejszy w większym”. Będziesz zaskoczony, ile miejsca zyskasz, dzięki takiemu rozwiązaniu.

Po drugie: powłoka. Użyliśmy najlepszych materiałów, by pokryć Ingenio nieprzywierającą powłoką, która trwale przytwierdzona do podłoża, jest odporna na ścierania i nieszczenie. 

Po trzecie: jakość. Odpinana rączka Ingenio jest równie trwała i wytrzymała, co uchwyty przytwierdzone na stałe. Potrafi wytrzymać obciążenie nawet do 10 kg. Potwierdzamy to 10-letnią gwarancją. 

Unikalność Ingenio

Dzięki systemowi odłączanej rączki, oraz kształtowi patelni i garnków, wszystkie naczynia Ingenio możemy przechowywać wkładając jedno naczynie w drugie. Pozwala to zaoszczędzić ponad 50% więcej miejsca w naszych szafkach. Dodatkowo wszystkie akcesoria niezbędne w kuchni jak pokrywki, pokrywki hermetyczne bądź pokrywy do odcedzania są zaprojektowane z myślą o oszczędności miejsca, więc również pozwalają na zachowanie przestrzenie w kuchni oraz sprytne przechowania naszych naczyń.  

Uniwersalność Ingenio

Wytrzymałe, nieprzywierające powłoki pozwalają na używanie naczyń Ingenio na wszystkich rodzajach kuchenek, w tym indukcyjnych. Ponadto wszystkie naczynia Ingenio nadają się do piekarników, więc mogą służyć za formy do pieczenia i brytfanny. Po posiłku, dzięki hermetycznym pokrywom, z łatwością zamkniesz i przechowasz w Ingenio  jedzenie, bez obawy o utratę świeżości, czy smaku. Uniwersalność Inegnio pozwala też na elastyczne używanie naczyń do serwowania potraw, zamiast dużych głębokich waz, mis i półmisków. 

Moje Ingenio

Rodzina produktów Ingenio to nie tylko rondle, patelnie i pokrywki. To szeroka gama produktów, które spaja filozofia oszczędności miejsca, czasu i uniwersalności wykorzystywania. Dodatkowo ich kompatybilność oraz możliwość konfiguracji pozwala każdemu użytkownikowi na stworzenie swojego własnego zestawu Ingenio, będącego odzwierciedleniem zarówno potrzeb, jak i indywidualnego podejścia do gotowania. 

Tagi

Czy ten artykuł był pomocny?